Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
niestety, HSM4 nie będzie Zaca i Vanessy


niestety, HSM4 nie będzie Zaca i Vanessy

Zdjęcia do "High School Musical 3" jeszcze trwają, a już rozpoczęły się przygotowania do realizacji czwartej części przebojowej serii. Prawdopodobnie nie zobaczymy w niej Zaca Efrona i Vanessy Hudgens!

Jeszcze niedawno szefostwo telewizji Disney Channel zarzekało się, że trzecia część "High School Musical" będzie ostatnią. Dziś już wiadomo, że "High School Musical 4" jednak powstanie! Scenarzyści już wzięli się do pracy i obiecują, że scenariusz będzie gotowy najpóźniej na wrzesień tego roku.

Premiera "HSM 4", tak jak dwóch pierwszych filmów cyklu, odbędzie się na kanale telewizji Disney Channel. Jak informuje Rich Ross, prezes Disney Channel:

Członkowie oryginalnej obsady raczej nie wystąpią w "High School Musical 4". Mam nadzieję, że uda nam się namówić choć kilkoro z nich na niewielkie epizody.

Prawdopodobnie więc w "czwórce" nie zobaczymy nie tylko Zaca Efrona i Vanessy Hudgens, ale też Corbina Bleu, Ashley Tisdale, Lucasa Grabeela oraz Monique Coleman! Na pierwszym planie zapewne zastąpią ich nowi aktorzy, których poznamy dopiero w "High School Musical 3".

Na szczęście jest też dobra wiadomość. "High School Musical 3" - w przeciwieństwie do poprzednich części - będzie pokazywany najpierw w kinach, a dopiero potem w telewizji! W Polsce kinowa premiera filmu odbędzie się 24 października bieżącego roku.
czy to nie jest okropne? jak oni mogą nuie mieć w high school musical4 naj.lepszych aktorów Zaca i Vanessy? -------------------------------------------------
właśćiwie ogłaszam konkórs na najlepszego fana mijego bloga
a teraz podam o co tu chodzi : w księdze gości się zgłaszacie pioszecie według tego wzoru:
zgłaszam się na konkórs na najlepszego fana bloga Oli mój blog to .......................a oto to co macie zrobić by wugrąc:

-dodać mojego bloga do ulubionych
-komentować moją każdą notkę zaczynając od tej
-miec swój wpis w mojej księdze gości
a oto nagrody:
1miejsce
10komów
i tak dalej
ale zapomniałam dodać zeby byc w tym konkórsie musisz mieć bloga na blog4u niestety


winx-high-school-musical 13/04/2008 16:49:33 [Powrót] Komentuj
Strona Główna
winx-high-school-musical

Book
--------------------
Ksiega Gości
Dodaj do Księgi

Writings: 0
Me
--------------------


Dodaj do Ulubionych
Friends
--------------------

Dodaj do Ulubionych
Links
--------------------
bardzo fajny blog o w11 i detektywach dala mi koma a ja jej

Music
--------------------

Archives
--------------------
2008
Maj
Kwiecień
Marzec

Layout
--------------------
Layout by: Chigai
Powered by: blog4u.pl